Latest Posts

Nowa strona Piekarni – Cukierni Nizioł

Witamy Wszystkich !

Od dnia 20.10.2020 zagościliśmy w internecie w zupełnie nowej odmianie. Długie przemyślenia oraz praca nad udoskonalaniem naszych produktów spowodowała iż chcielibyśmy, abyście również zauważyli te zmiany oraz ich spektrum. W zasadzie zmianie powoli ulega wiele elementów naszej codziennej pracy oraz zmagań w tym, aby doskonalić nasze produkty, usługi oraz ich dostępność. Aktualne światowe trendy niewątpliwie pokazują iż dostępność firm oraz świadczonych przez nich usług znacząca przyspiesza w ostatnim czasie w świecie internetu.

Chcieliśmy znaleźć również swoje miejsce w tym szczególnie potencjalnym medium wobec czego w świetle wszystkich przemian jakie zachodzą w naszej firmie nastąpił czas na odświeżenie, a właściwie stworzenie właściwej platformy komunikacji, na której będziemy mogli prezentować Wam nasze nowości oraz dzielić się wiedzą na temat procesów oraz zmian jakie zachodzą w naszej firmie.

Aktualnie bardzo mocno skupiliśmy się na jakości sprzedawanych przez nas produktów jednak uznaliśmy iż tę jakość możemy pokazać Wam również tutaj. Tak więc aktualizujemy wciąż naszą stronę by jak najwięcej treści oraz komunikatów pozwalało na pokazanie tutaj wnętrza naszej firmy oraz naszej polityki co do bieżących spraw jak i planów na przyszłość.

Zmieniamy się dla Was, zmieniamy się również i dla nas, a wszystko to, by dotrzeć do tych, których już poznaliśmy, a także spróbować znaleźć wspólną drogę z tymi, którzy jeszcze nas szukają (a może my szukamy Was?) jednak nasze drogi wcześniej się nie skrzyżowały bądź przecinały się, ale nie na tyle intensywnie by spotkać się po drodze…

A więc… Do zobaczenia ? 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.