OTWÓRZ Z NAMI SWÓJ BIZNES

Pomysł na Twoją firmę z naszym doświadczeniem

PODSTAWOWE KORZYŚCI DLA POTENCJALNYCH ZAINTERESOWANYCH

GOTOWE KNOW - HOW

Począwszy od podstawowych procesów produkcyjnych kończąc na właściwej obsłudze Klienta - pełne wsparcie dla osoby przystępującej do programu sprawia, że z łatwością można rozpocząć swój pierwszy biznes bez żadnego doświadczenia w danej branży. Skorzystaj z naszego doświadczenia, w swojej firmie !

FIRMA Z 40 - LETNIĄ TRADYCJĄ

Od przeszło 40 lat stale działamy w sektorze produkcji oraz handlu wyrobami piekarniczo - cukierniczymi, stale dokonując rozwoju technologicznego wciąż utrzymujemy dominującą rolę na rynku handlu detalicznego w naszym regionie w branży, którą znamy od podszewki. W naszej ocenie jest to właściwym świadectwem na to, że wiemy jak to robić !

PRZETESTOWANE W PRAKTYCE

Dołączając do programu korzystasz z asortymentu oraz właściwie dobranych usług do własnego sektora, gdyż nie każdy rynek jest taki sam jednak każdym rynkiem rządzą podobne prawa, które my znamy i o których opowiemy również Tobie byś z powodzeniem mógł działać w swoim regionie z właściwą progresją.

STAŁE WSPARCIE NA WSZYSTKICH POZIOMACH WSPÓŁPRACY !

W ramach naszego programu oferujemy stałe wsparcie na wszystkich poziomach współpracy pozwala to początkowo w fazie wdrożeniowej na racjonalizację oraz redukcję kosztów, jednakże w dalszych etapach umożliwia na pełniejsze spełnianie zapotrzebowań rynku ciągle opierając się o płynną komunikację oraz stałą współpracę na zasadzie rozwijania i budowania marki w danym regionie.

ZACZNIJMY WSPÓLNIE

Jeżeli posiadasz lokal użytkowy i szukasz jego najemcy lub chciałbyś otworzyć biznes, ale nie masz doświadczenia i nie wiesz od czego zacząć – zgłoś się do nas, zróbmy to wspólnie. Piekarnia – Cukiernia Nizioł w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży produkcji wyrobów piekarniczych oraz cukierniczych oraz rozbudowaną sieć sprzedaży wraz z narastającym zainteresowaniem naszymi produktami oraz usługami uruchamiamy program „Otwórz z nami swój biznes”. Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza, w przypadku pozytywnej analizy skontaktujemy się z Państwem, a następnie ustalimy szczegóły oraz możliwości ewentualnej współpracy.

DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE

JEŻELI JEDNAK MASZ WĄTPLIWOŚĆ LUB NIE WIESZ CZY SPEŁNIASZ WSZYSTKIE KRYTERIA – PO PROSTU NAPISZ DO NAS, TO NIC NIE KOSZTUJE, A MOŻE PRZYNIEŚĆ WIELE ODPOWIEDZI. WYŚLIJ WIADOMOŚĆ Z ZAPYTANIEM LUB WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ

WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ

  Wybierz właściwy temat dla Twojej sytuacji

  ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

  Zapraszamy do współpracy hotele, ośrodki, pensjonaty, sklepy wielopowierzchniowe, małe sklepy. Nasza Firma sprawdziła się już jako rzetelny i odpowiedzialny dostawca dla Partnerów z różnego sektora usług oraz handlu, czekamy również i na Ciebie!

  NEWSLETTER

  Dopisz się do listy i otrzymuj powiadomienia o wszystkich naszych nowościach oraz ważnych informacjach

  [mc4wp_form id="171"]

  OTWÓRZ Z NAMI SWÓJ BIZNES

  Jeżeli posiadasz lokal i chciałbyś go wynająć lub interesuje Ciebie rozpoczęcie biznesu związanego ze sprzedażą wyrobów piekarskich oraz cukierniczych zacznij już dzisiaj razem z nami. Więcej informacji tutaj

  MINI GALERIA

  GODZINY OTWARCIA BIURA

  Poniedziałek
  9:00 - 13:00
  Wtorek
  9:00 - 13:00
  Środa
  10:00 - 13:00
  Czwartek
  9:00 - 13:00
  Piątek
  8:00 - 13:00
  Sobota
  10:00 - 13:00
  Niedziela
  Zamknięte

  KONTAKT

  0048 94 35 265 83

  Piekarnia – Cukiernia Nizioł

  biuro@niziol-piekarnia.pl

  Copyright © 2022 Piekarnia – Cukiernia Nizioł